Info

Nazywam się Marek Banach i jestem licencjonowanym pośrednikiem. A przed Państwem dedykowana Trójmiastu, nowoczesna platforma prezentacji ofert nieruchomości w postaci wirtualnych spacerów.

Kilka zdań o mnie – w końcu wiarygodność to podstawa w biznesie…

W roku 2008 uzyskałem państwową licencję pośrednika. W tych „starożytnych” czasach owa licencja wiele znaczyła. W związku z tzw. deregulacją roku 2014, która zniosła obowiązek posiadania licencji przez pośredników, ranga i zaufanie do mojej profesji znacznie spadły. W odpowiedzi pojawiły się quasi-licencje (certyfikaty) nadawane przez zrzeszenia zawodowe. Do tej pory jednak (na szczęście) formalnie nie zabroniono posługiwania się oficjalnym państwowym dokumentem w celu prezentacji własnej osoby. Dlatego też, z dumą, okazuję go Państwu poniżej. Licencja dowodzi pewnego wysiłku, determinacji oraz usystematyzowanego branżowego know-how.

Z biegiem lat wyspecjalizowałem się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych, konkretnie zaś biur i lokali usługowych. W mniejszym stopniu oraz incydentalnie obsługuję także rynek mieszkaniowy i pozostałe sektory tzw. komercji.

Uważam, że obsługa i narzędzia dla rynku nieruchomości muszą adekwatnie nadążać za zmianami wokół nas, za wydarzeniami, za technologią. Już 3 lata temu dostrzegłem zalety szerszego stosowania technologii 360, jako idealnego wsparcia wszelkich niemal procesów nieruchomościowych, szczególnie w połączeniu z technologią VR/AR. Nadeszła chwila, gdy stosowanie zdjęć i filmów 360 wydaje się zarówno pożyteczne, jak i konieczne. Widzę to nie tylko z perspektywy oficjalnego Google Street View Trusted Photographer ale przede wszystkim aktywnego i otwartego na zmiany w zawodzie, wyspecjalizowanego pośrednika.

Zapraszam do współpracy zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Cieszmy się nieruchomościami w ich pełnym obrazie, z dowolnego miejsca. Pozwólmy ich potencjalnym użytkownikom poczuć lepiej charakter danego miejsca a sobie zaoszczędźmy czasu i wznieśmy skuteczność działań marketingowych na wyższy poziom.